Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Ania

Pracowałam tam przez ponad dwa lata w sumie byłam zadowolona zarówno z zarobków jak i atmosfery tam panującej. Zrezygnowałam z tej pracy na rzecz innej i to we własnym zawodzie. Nie mogłam inaczej postąpić bo pracy w zawodzie szukałam od bardzo dawna. Jednak praca w Profi Credit była dla mnie dość przyjemna

Mareczek

Pracowałem tam rok jednak ze względu na przeprowadzkę i możliwość pracy we własnym zawodzie zwolniłem się. Zarobki są całkiem okey, atmosfera w pracy była dobra do tego premie uznaniowe. Myślę, że wiele osób jest zadowolonych z pracy u nich.

54ee

ciekawe tylko czy na kazdym stanowisku oferuja taka umowe o prace..bo teraz widze oferte dla doradcy finansowego..trzeba miec wyzsze wyksztalcenie tutaj

Urszula

Firma jest ok jeśli pracujemy, a nie się obijamy. Profi Credit stawia na profesjonalnych, młodych i ambitnych ludzi i ja jestem wśród nich. Kasa jest bardzo dobra jeśli ciężko pracujemy, a nie po 8 godzinach idziemy do domu czy też siedzimy i czekamy na klientów, którzy zlecą nam z chmurki. Działamy, szukamy klientów, windykacja itd. Ja pracuję po 10 godzin, a piątek, sobotę i niedzielę mam wolną. Tzn. nie zajmuję się szukaniem klientów i jest ok, ponieważ jestem wypoczęta i zawsze gotowa do działania. Trochę pomyślunku i możemy zbijać kokosy.

Kasia

Hej, prowizja zawsze jest adekwatna do planu ale szczerze to podstawą się nie wykarmisz a prowizje i premie uznaniowe są super !! ja wyremontowałam kuchnie i łazienkę w ciągu 3 kwartałów pracy tam :)

jestem menagerem w tej firmie i jest super :)

Zostaw opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.