PPHU IWAR

Zabrze

PPHU IWAR

Opinie o PPHU IWAR

Marek

Zachęcam osoby związane z firmą PPHU IWAR i te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojej opinii na temat tego pracodawcy. Nowe informacje dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii atmosfery w pracy będą bardzo pomocne dla wielu osób.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w PPHU IWAR? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Maćko

Wiesz co, no pracuje się całkiem fajnie, generalnie normalnie, nie ma powodu żeby narzekać, albo wierzyć w te negatywne opinie, moim zdnaiem jest całkiem niezła sytuacja na rynku, raczej jest spoko, polecam.

były pracownik

Nie radzę tam pracować.

po

jutro ide tam na rozmowe o prace na co mam uwarzac??

była pracownica

wykorzystują pracowników a w dodatku nie wypłacają wypłat.

...

nie tylko [usunięte przez moderatora] pracowników ale klientów również

a...

to prawda ja też tam pracowałam

[usunięte przez moderatora] pracowników, nie wypłacają wypłat a do tego w firmie nie da się pracować bo taka jest atmosfera,już nie mówiąc że [usunięte przez moderatora] ludzi sprzedajac książki z bardzo wysoką marżą!!!!

Zostaw opinię o PPHU IWAR - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU IWAR