KONSENS DEVELOPMENT DARIUSZ KNERA

Toruń

Opinie o KONSENS DEVELOPMENT DARIUSZ KNERA

janek

darek, obecnie nikt tu nie pracuje, bo konsens development zakończyło działalnośc, trudno to znaleźc w internecie, bo wyświetla wyniki dla jakiejs kancelarii adwokackiej z powodu identycznego nazwiska właściciela.

artbys...

zgadzam się ja tez zostałem wystrzelony na koniec . ach szkoda gadać

biała rękawiczka

wszędzie gdzie widzisz Konsens- zastanów się 20 razy i podejmij decyzję. Dla poprzedniego wpisu szacun!

Ogrody 68

Możemy poprosić o maila aby się czegoś więcej dowiedzieć

Wykonuję balustrady . Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Spawex

Forbud Sp. z o.o.

Wykonujemy usługi dla Konsens ponad 8 miesięcy. Robimy budowlankę i sieci. Jesteśmy zadowoleni wszystko jest w porządku. Niestety poprawiamy po poprzednich wykonawcach co nawalili z robotą.

abc321

Ostrzegam przed tym pracodawcą, niejednego podwykonawcę puścił z torbami. Na początku wszystko OK, a jak przychodzi do rozliczenia, to się okazuje, że pracowałeś za darmo...I wszystko w białych rękawiczkach, zgodnie z prawem...

Zostaw opinię o KONSENS DEVELOPMENT DARIUSZ KNERA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSENS DEVELOPMENT DARIUSZ KNERA