EMPOL EWA SIUBA, MIECZYSŁAW SIUBASP. J.

Toruń

Opinie o EMPOL EWA SIUBA, MIECZYSŁAW SIUBASP. J.

Co sądzisz o opiniach w internecie na temat EMPOL EWA SIUBA, MIECZYSŁAW SIUBASP. J.? Dodaj komentarz i napisz jak naprawdę wygląda zatrudnienie w tej firmie. Wielu użytkowników chce znać prawdę zanim zdecyduje się wysłać cv do tego pracodawcy.

Empol
@admin 24.07.2016 19:37

Firma nie istnieje w tej formie, można usunąć. tutaj aktualna wizytówka: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,40421

Zostaw opinię o EMPOL EWA SIUBA, MIECZYSŁAW SIUBASP. J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMPOL EWA SIUBA, MIECZYSŁAW SIUBASP. J.