NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK

Toruń

Opinie o NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK

Gość

Chaos ? Jest w każdej małej firmie. Ścieżka rozwoju tez raczej występuje tylko w korpo. Bardzo profesjonalna agencja ludzko podchodząca do pracownikow i wspołpracowników.

Baron88

Słaba atmosfera, fatalne warunki, brak ścieżki rozwoju. Nie polecam!

Agata

Zdecydowanie odradzam! Brak komfortu pracy, niepewna praca (w każdej chwili Twój szef może Cie zwolnić). Atmosfera słaba, bardzo napięta i duży chaos w zarządzaniu firmą! Wszędzie kamery i "inwigilacja pracownika". Zdecydowanie radze omijać!

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Głupia byłam
@admin 02.07.2015 08:17

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem."- ten cytat omija szerokim łukiem No Limits.

Zostaw opinię o NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK