Opinie o PUCCINI SP. Z O.O w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PUCCINI SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PUCCINI SP. Z O.O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUCCINI SP. Z O.O w Toruń

Niedawno została dodana oferta dla junior e-commerce specialist’y. ze względu na wstępne doświadczenie raczej będę próbować, nie wiem jednak na ile warto? zastanawia mnie chociażby fraza w oferowanych „wysokie standardy” czego konkretnie i jak to wpływa na prace na tym stanowisku?

Czy PUCCINI SP. Z O.O zapewnia kartę multisportu?

niezadowolony pracownik Nowy wpis

Nie, Puccini nie zapewnia żadnych benefitów. Premia tylko na umowie o pracę, nawet premii świątecznych nie dają

Czy rotacja pracowników w PUCCINI SP. Z O.O na Doradca Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 31 lipca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jedno i drugie. Nie polecam, chyba ze ktos chce stracic swoj czas za najnizsza krajowa bez szacunku i braku profesjonalizmu od osob decyzyjnych. Dlamnie przedszkole a nie Polska firma z prestizem.

Werka Nowy wpis

Ta firma jest najgorsza jaka może być. Doradcy klienta są traktowanie byle jak. Żadnej premii na święta nic. Liczą się tylko kierowniczki i to też zależy która. Regionalna z Warszawy nie zna swoich pracowników po imieniu. Zarobki to najniższa krajowa. Brak możliwości awansu. Walizki są z Chin tanie za grosze. Problemy robią z reklamacjami bo mają wyznaczoną,, pulę" napraw. Unikajcie tego sklepu!!!

Aneta

Widzę ogłoszenie że szukają fotografa. Czy był ktoś na rozmowie? O co pytają? Wymagają portfolio?

Sprzedawca

Rozmowa przebiegała w restauracji (nie lubię takich miejsc gdyż nigdy do końca nie wiadomo do kogo podejść). Rozmówca konkretny, szybka rozmowa kwalifikacyjna z próbą sprzedaży długopisu. Miły przebieg rozmowy

Spróbuj sprzedać długopis, co wniesiesz do naszej firmy, dlaczego mielibyśmy cię zatrudnić

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Niestety z wielkim żalem nie polecę nikomu pracy w tej firmie . Z całym szacunkiem dla Puccini ale ... Do pracowników którzy nie są kierownikami podchodzi się zle . Nikt nie liczy sie ze zdaniem pracowników i są oni sprowadzani do najniższej rangi . Tutaj tylko klient ma racje albo kierownik regionalny z którym bywa różnie i wszystko zależy od tego czy Cie lubi czy nie . Płace marne . Dla pracowników którzy są na umówie zlecenie teraz w trakcie trwania pandemii kiedy galerie są zamknięte nie należy się nic i firma nie robi nic by to zmienić . Nikt nie wyjdzie z inicjatywa by taki pracownik miał zabezpieczenie i chęci powrotu do pracy. Z miesiąca na miesiąc dają umowę zlecenia i nikt nawet nie wspomni o umówie o prace , o której była mowa na rozmowie rekrutacyjnej . Dostawy dramat.. . Papierkologia jaka panuje w tej firmie to kolejna kwestia ... jest ogromna za każdym razem bez względu na to czy to zgoda na coś , reklamacja , wymiana czy dokumentacja przyjęcia do pracy wszystko wyglada podobnie . Sterta zmarnowanego papieru a mimo to panuje w tym bałagan . Reasumujac w skrócie wymagania na potęgę , inwigilacja na potęgę , ciśnienie na sprzedaż wszystko na już teraz zaraz szkoda tylko ze wynagrodzenia i szacunek dla pracownika nie jest adekwatny do tego czego oczekują pracodawcy . Nie pisze opinii by kogoś obrazić opisuje tylko odczucia jakie mi towarzyszyły pracując w tej firmie , a z tego co wiem nie są to tylko moje odczucia .

Tamara

Nawet najlepsi nie wszystko mają idealnie ustawione. Pracując można jednak stwierdzić, że to dobry pracodawca i fajnie się pracuje.

Jolanta

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na kierownika sklepu. Przygotowałam się bardzo starannie, myśląc że rozmowa do takiej firmy będzie na naprawdę wysokim poziomie. Nic bardziej mylnego. Rozmowę przeprowadzał kierownik sieci, natomiast była ona bardzo nie profesjonalna. Pośpiech, pytania, które nie pozwalały w żaden sposób poznać kompetencji danej osoby. Czekające kolejki chętnych, otwarta sala konferencyjna gdzie każdy mógł sobie przystanąć i posłuchać. Niestety ale zatrudniając sprzedawców czy zastępców w innych sklepach robiłam bardziej profesjonalne rozmowy. Może ten Pan nie był do tego przeszkolony, trudno stwierdzić. W porównaniu gdzie jakiś czas temu rekrutowałam się na kierownika rozmowa miała 2 etapy każdy po 1,5h a tutaj 20 minut i jeszcze informacja zwrotna tylko z kandydatem wybranym. Widać, że coś tam nie do końca działa w firmie skoro wszystko w takim pośpiechu się działo.

Aaa GG

Witajcie, jak wyglądają zarobki kierowników sklepu Puccini? Zdobycie premii jest realne?

Norbert

Firma działając już kilkanaście lat zdobyła duże doświadczenie ,więc praca jest stabilna, dobrze zorganizowana stąd zadowolenie ludzi!

ciekawa

Widziałam ogłoszenie,że szukają kogoś na magazyn. Czy ktoś kto pracował na magazynie może się wypowiedzieć jak ta praca wygląda?

Ja pracownik

Ja pracuje rok w Puccini umowa jest o pracę i to sie ceni . warunki finansowe sa na dobrym poziomie.Premie mozna sobie nieźle wyrobić trzeba tylko chcieć i mieć umiejętności sprzedawania. Wypłata Zawsze na czas . Kierownik salonu oraz zaloga jest świetna. A natomiast kierownik regionalny regionu północ na wysokim poziomie sympatyczna miła pomocna. Polecam prace w Puccini

Łukasz
@Ja pracownik

Czy oprócz premii są jakieś inne dodatki? Pomocne będą informacje o warunkach zatrudnienia dla osób bez doświadczenia. Jeśli będziesz mieć informacje o rekrutacji daj znać.

Puccini na plus

Pracuję tam dość krótko ale jestem zadowolona. Jeśli chodzi o kierownictwo jest bez zarzutów. Owszem dużo obowiązków, owszem trzeba się "narobić". Ale w gruncie rzeczy to jest praca, a nie plac zabaw.

Weronika
@Puccini na plus

Masz niewątpliwie bardzo zdrowe podejście do pewnych kwestii, co oczywiście cieszy. Jak sama powiedziałaś - w PUCCINI jesteś zatrudniona od całkiem niedawna. Na pewno wiele osób zastanawia się, na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć nowi pracownicy. Dostałaś tam na początek umowę zlecenie, czy może jednak umowę o pracę, ale na czas określony?

Kinga
@Weronika

Pracownicy zatrudniani na cały etat dostają umowę o pracę. Studenci, którzy są "dochodzący" mają umowę zlecenie co jest dla nich zawsze najkorzystniejsze, bo mają elastyczny grafik, dostosowany do toku studiów. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące, kolejna na 3 lata :) Wypłaty są zawsze na czas, premie od indywidualnej sprzedaży. Czasami zdarzy się konkurs wewnętrzny, wiec można zgarnąc dodatkowe pieniądze lub towar z bieżącego asortymentu. Świetna atmosfera pracy, każdy jest zawsze pomocny. Pracuje już rok i porównując to co dzieje się w innych sklepach w galerii, to PUCCINI stoi dość wysoko pod kątem warunków pracy.

koci

A ktoś pamięta jeszcze swoja rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie? Ciekawi mnie czego można się spodziewać na rozmowie na kiero bądź zastępce. O co pytają?

Łukasz
@koci

Twoje pytania związane są, z tym że masz w zamiarze aplikować do pracy w firmie PUCCINI? Od Twojego wpisu minęły już prawie dwa tygodnie, dlatego zastanawiam się, czy robiłeś coś w tym kierunku.

anonimowa

Nie polecam pracy w tym sklepie. Ludzie pracujący tam są niekompetentni oraz nieodpowiedzialni, i mowa tutaj o osobach na stanowiskach kierowniczych. Robią z pracownikiem co chcą, zwalniają z dnia na dzień, umowy nie są pilnowane. Pieniądze jak i premie słabe a każą pracować po 3 x 12h pod rząd wymagając przy tym najlepszej obsługi klienta i wciskanie na (usunięte przez administratora) produktów. Kierowniczka regionalna traktuje pracowników jak śmieci. Wykorzystuje pracowników i robi co jej sie tylko podoba. Z całego serca nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Weronika
@anonimowa

Trzeba od razu powiedzieć, że branża handlowa należy chyba do tych najbardziej specyficznych, dlatego też jasne pozostaje to, iż nie każda osoba odnajdzie się w niej. Aczkolwiek zwalnianie z dnia na dzień, bez powodu, nie powinno mieć nigdzie miejsca. Jestem ciekawa, jak długo przepracowałaś w firmie PUCCINI?

Zasagi

Szcerze nie polecam jako pracownik były. W razie problemów kpntakt utrudniony. ciagle zmieniaja sie pracownicy. Praca 12 godzin a stawka smiechu warta. Nie dbaja o pracownika wogole.

Tomasz
@Zasagi

Jakiego rodzaju problemy miałeś, pracując w firmie PUCCINI? Napisałeś również o niezbyt satysfakcjonującej stawce wynagrodzenia, którą oferuje pracodawca. Możesz szczegółowo przedstawić, jak ona wygląda? Uzupełnij swoją opinię, aby była bardziej zrozumiała. Zachęcam.

Iza

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy prowadzi aktualnie rekrutację?

Jeden z moich ulubionych sklepów!

Natalia

@Emi możliwe, że tamta osoba trafiła na jakiś gorszy dzień pracownika sklepu PUCCINI, który każdy z nas ma prawo mieć. I również każdy z nas ocenia inaczej zachowania, więc ciężko oceniać. Ważne, że Ty jesteś zadowolona z obsługi. Może warto było przekazać kierownikowi zmiany, że jesteś usatysfakcjonowana pomocą personelu?

ani

Obsluga w Państwa punkcie sprzedaży w Luboniu k/Poznania masakra. Pani domyślam się kierowniczka to osoba w pełni nie kompetentna. Raczej szkodzi Panstwa wizerunkowi Pozdrawiam

Emi
@ani

Ja uważam , że wręcz przeciwnie obsługa na wysokim poziomie oraz profesjonalizm i bardzo duża wiedza na temat oferowanych produktów.

Natalia

@Kinga a długo pracujesz w PUCCINI? Na jakim stanowisku? Rozumiem, że firmę polecasz innym użytkownikom? Powiedziałabyś dlaczego jesteś tak zadowolona z pracy? Jakie są mocne strony pracodawcy? Każda informacja będzie pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o PUCCINI SP. Z O.O - Toruń

• Jak się pracuje w PUCCINI SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy PUCCINI SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUCCINI SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w PUCCINI SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUCCINI SP. Z O.O