WOOL LIFE

Toruń

Opinie o WOOL LIFE

piołun

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. @vgfhyk tyle że nie widziałem również żadnych ofert pracy obecnie ...

he he

Wool life już nie ma, zbańczyli[usunięte przez moderatora]jedne hehe

Nie książki nie piszę, ale ciekaw jestem jak im idzie

ciekawy

Czy wool life jeszcze istnieje????

Nie jestem zwolennikiem fora , ale tu musze sie wstawic za firma woollife poniewaz pracuje sie tu dobrze najwazniejsze ze sa pokazy szefostwo ok. i wyplata na czas,jest tu normalna atmosfera nie jak w innej firmie welniarskiej ktorej nazwy nie podam bo nie oto chodzi.kazdy jest dorosly i wie co robi.POLECAM

zawiedziona

Zgadzam się z przedmówcą. Ja też tam pracowałam. Masakra. Na początku było w miarę ok, nie licząc marnych100zł które dawali na telefon. Pomijam fakt że rachunki służbowe były co najmniej na 200zł. Dało się przeżyć. No ale później chciwość pani [usunięte przez moderatora] lub [usunięte przez moderatora] wzięła górę i kroili na wszystkim. Zwłaszcza na cenach. Co z tego że robili promocje, skoro i tak byli(pewnie i są dalej) najdroższą firmą wełniarską.Najgorsza kwestia to jednak auta!!! w życiu nie jeździłam takimi wrakami. Klimatyzacja??? haha możesz zapomnieć, tam najmłodsze auto ma chyba z 13 lat. Generalnie nie polecam absolutnie. ps. pozdrowienia dla fałszywej tele pani [usunięte przez moderatora]. ;)

zawiedziony

Nie polecam tej firmy, obiecują na początku bardzo dużo, a potem ne dają praktycznie nic, samochody to stare rzęchy, brak telefonów służbowych, prezentacje nie odbywają się. Bardzo się na nich zawiodłem

Zostaw opinię o WOOL LIFE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOOL LIFE