Szpital MSWiA w Warszawie

Szpital mswia

Opinie o Szpital MSWiA w Warszawie

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Szpital MSWiA w Warszawie na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Rejestratorka
@admin 06.06.2015 06:22

Rejestratorki-Umowy śmieciowe zamiast umowy o pracę, głodowe stawki 13 brutto/h co daje 9zl netto/h , fatalna atmosfera .A to wszystko w XXI wieku.

Zostaw opinię o Szpital MSWiA w Warszawie - Szpital mswia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital MSWiA w Warszawie