CWŁ MON

Opinie o CWŁ MON

Adam

Jak ktoś z wojskowych ma imieniny to te baby tak lecą do monopolowego po gorzałę że aż dym z obcasów leci. Dno !!!!!

Anna

Jak ktoś lubi walić wódę i towarzystwo wzajemnej adoracji to będzie tam super pasował. Ich ulubione słowo to "nie wiem". Nikt tam niczego nie wie. Natomiast ile kupić wódy na imieniny majora to wiedzą wszyscy !. Kupują nawet więcej niż powinni. Znane są przypadki nie wypłacenia wypłaty bo się księgowa pomyliła. Oczywiście odzyskanie jej graniczny z cudem bo nikt nic "nie wie". Czepianie się o byle co i ciągle awantury ze strony wojskowego chamstwa to standard. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.

Baron

Widze, że już jakiś czas nie ma tutaj nowych opinii, dlatego chciałem zapytac czy może ktoś tutaj czuwa i może mi odpowiedziec na pytanie w jaki sposób podłapać tutaj pracę, żeby mnie przyjęli? Dzięki

kierowca

(usunięte przez administratora).odradzam tam pracować.

olo

to towarzystwo wzajemnej adoracji.

super polecam jeżeli wiesz czego oczekiwać

badziew nędza i [usunięte przez moderatora] ludzie odradzam pracę w tej instytucji

Zostaw opinię o CWŁ MON - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CWŁ MON