Północ Nieruchomosci S.A

Wrocław

Opinie o Północ Nieruchomosci S.A

kasia

Witam, właśnie zakończyłam krótką współpracę z Połnoc Nieruchomości we Wrocławiu. Zarobki żadne, transakcje ... żadne, no właśnie w tym biurze jeszcze nikt nie zrobił żadnej transakcji, szkolenia też żadne. Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne, wszystkie pozostałe dojazdy do klientów pokrywasz sam, brak bazy klientów z którymi agent mógłby się skontaktować i przygotować ofertę. Dodatkowo dyżury w biurze za które nikt nie płaci.Biuro ofertuje chyba najgorsze warunki współpracy na rynku, nie dając nic w zamian. Strata czasu, ODRADZAM.

rozgoryczony

Witam, zgadzam się z opinią, że biuro nieruchomości PÓŁNOC we Wrocławiu, jest jedną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem. To co oni obiecują na początku współpracy jest wielkim kłamstwem, a jeśli jakimś cudem uda Ci się coś zarobić i tak nie masz gwarancji, że zostanie to Tobie wypłacone, bo na pewno i tak coś wymyślą ... Po prostu bardziej opłaca się siedzieć w domu niż pracować w tym pseudo biurze o nazwie PÓŁNOC.

Zostaw opinię o Północ Nieruchomosci S.A - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Północ Nieruchomosci S.A