Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Oburzona

Nie polecam i odradzam każdemu, komu przeszło tylko przez myśl zatrudnienie u p. Agnieszki. A o p. Róży można eseje pisać... Zakłamana, dwulicowa marionetka w rękach góry... Nie znam drugiej, tak perfidnej i fałszywej osoby. Staranie się o to, żeby współpracownicy pałali do siebie wręcz nienawiścią. BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, który oddałby całe swoje serce dla tej pracy. Płaca żenująca przy 12h trybie pracy, inwigilacja... Robienie zdjęć z ukrycia pracownikom bez ich wiedzy i zgody! PARANOJA! Można by wymieniać i wymieniać...

Klara

Najgorsi !!! Pani Agnieszka jak i koordynator Róża są siebie warte dwie kłamczuchy !! Wieczny problem z wypłaceniem pensji !! Same coś źle zrobią i na siłe wmawiają że to pracownik !!! Tragedia !! Życzę im szybkiej plajty !! Jestem ciekawa co wtedy p. Róża zrobi czy dalej bedzie taka madra !!! A szefowa może nauczy się pracy i szacunku do ludzi !!!

Zfrustrowana

Progi do wypracowania z kosmosu, ustawiane tak żeby za żadne skarby nie wyrobić i nie dać paru srebrników premi. Koordynator(ka) bez pojęcia i doświadczenia. Narzeczona synalka szefowej, wszystko w temacie.

Paulina

Pracowałam w jednym ze sklepów Ziaja dla Ciebie pani Agnieszki i nie polecam !!!!! Pani Róża jest zakłamaną kobietą, kręci, oszukuje tak że głowa mała !!! nigdy więcej sklep Ziaja !!!

kasia

w sumie teraz to warto inwestować swoją karierę w pracę u nich, to nap-rawdę marka wysokiej jakości kosmetyków, coraz bardziej popularna, a ceny takie dla l;udzi

rob

polecam pracę w tym oddziale. Miła, lużna atmosfera

Super

Dzień dobry!!! Bardzo chciałabym pracować w firmie Ziaja Dystrybucja w Bydgoszczy. Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym z dwudziestoletnią przerwą w zawodzie. Moim marzeniem jest powrócić do kontaktu z lekami i kosmetykami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z podziękowaniem Grażyna Pacholec

PK
@Super 30.03.2015 23:00

Bardzo proszę o przesłanie cv na adres : o.bydgoszcz@ziaja.com

hhh

Bardzo miło mi się tam pracowało, polecam

Zostaw opinię o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz