Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Bydgoszcz

Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Opinie o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Franek

Niektórzy pracownicy to chyba narzekanie wykonują doskonale, szkoda tylko że nikt za to nie płaci!!!

Kasia

Nie rozumiem osób, które narzekają na pracę w Ziaji. Koordynatorki zawsze służą pomocą, a nawet jeśli po każdym kliencie omawiają sposób obsługi i substancje aktywne nie jest to absolutnie robione z naciskiem. Dla mnie jest to mega duza pomoc. Profesjonalnie obsluzyc klienta- dobry koszyk. Pracuje już rok, atmosfera jest rodzinna, zawsze uśmiech na twarzy nawet gdy popełniać błąd. Jedyne na co można zwrócić uwagę to najniższa krajowa, ale nie oszukujmy sie- jest to lekka i niewymagająca praca ani umyslowa, ani fizyczna no chyba, ze ktos jest leniem i liczy na prace by zarobic, a sie nie narobic. Niestety wszystkiego mieć nie można. Pozdrawiam

Lola
@Kasia 14.05.2018 00:20

DROGA KASIU KAŻDY CZŁOWIEK PO 8 GODZINACH PRACY MYSLI TYLKO O TYM ABY SIĘ UMYĆ, I ODPOCZĄĆ A PRACA W SPRZEDAŻY W GALERII 11 GODZIN TO WALKA ZE ZMĘCZENIEM. JUŻ PO 7 GODZINACH STANIA NA NOGACH,OBSLUGI KLIJENTA TO TAKI PRACOWNIK JUŻ NIE FUNKCJONUJE NORMALNIE TYLKO MYSLI O WYPOCZYNKU.WIEC NIE MOŻNA WALCZYC Z NATURA.A PRACA W SALONACH SPRZEDAŻY ODBYWA SIĘ PO 11 GODZIN PRACY ZA NAJNIZSZA KRAJOWA -SOCJALNA PENSJE.TAKA PENSJA NIE JEST ZADNYM MOTYWATOREM DLA PRACOWNIKA DO DOBREJ PRACY.BO 40%ZARABIA NA KOSZTY OBCE (ZUS,PODATKI, PFRONY)A 30%TO Z TEJ PENSJI SĄ KOSZTY WŁASNE PRACOWNIKA CZYLI WODA MINERALNA, POSILKI (NA 11GODZIN-4 POSILKI)DOJAZD DO PRACY.TO ZA 1000ZŁ NETTO NA CZYSTO PRACOWNIKOWI NIE OPLACI SIĘ WYCHODZIĆ Z DOMU TYM BARDZIEJ ZE INNE OFERTY PRACY JUŻ SĄ BARDZIEJ KOZYSTNE NAWET TE NA MC DONALDZIE????"WIEC JAKA PŁACA TAKA PRACA"PO WPLYNIECIU PIERWSZEJ PENSJI NA KONTO JUŻ KAŻDA KONSULTANTKA SZUKA INNEJ OFERTY PRACY NA PORTALACH. BO ZA 1 500 ZŁ NETTO NIKT NIE BĘDZIE TAM PRACOWAL PO 11 GODZIN Z 3 SOBOTAMI I 2 NIEDZIELAMI ZA 10 .70 ZŁ NA GODZINĘ. WIEC WYCHWALANIE PRACODAWCY KTÓRY PLACI ZA PRACE NAJNIZSZA USTAWODOWA STAWKĘ SOCJALNA JEST BRAKIEM SZACUNKU DLA DOBREGO PRACOWNIKA .A TO TEN KONSULTANT W DZIALE SPRZEDAZY OBSLUGUJAC BEZPOSREDNIO KLIENTA WYPRACOWUJE CAŁY ZYSK FIRMY NIE KADRY ?PŁACE, CZY NAWET KADRA ZARZĄDZAJĄCA. O CZYM CZĘSTO ZAPOMINAJĄ MENAGEROWIE W FIRMIE.SŁABO OPLACONA KADRA SPRZEDAŻY PRZEDKŁADA SIĘ NA MAŁE ZYSKI ZE SPRZEDAŻY NIESTETY.

Irena

@zniesmaczona rozumiem, że jesteś byłym lub obecnym pracownikiem i nie podoba Ci się atmosfera w pracy. Czy możesz rozwinąć dlaczego dokładnie? Z jakimi sytuacjami się spotkałaś, które zraziły Cię do koordynatorek w Ziaja?

Olek

Żeby była dobra atmosfera wszyscy pracownicy muszą nad tym pracować.

Waldi

Czy niektóre osoby tylko narzekać potrafią? Doceńcie swoja firmę.

Ania
@Waldi 15.04.2018 16:41

Popieram!!!

qwerty

Na początek - na stanowisku dermokonsultantki - przechodzisz bezpłatne szkolenie - trwa ono 24h. W moim przypadku było to 12h, 6h,6h - szkolenie przeprowadza osoba pracująca na tym samym stanowisku. Pierwsza umowa na 3 miesiące - bez premii. Od czasu do czasu odwiedza Cię koordynator, jest to osoba o ogromnej wiedzy na temat marki, która wybiera dość stresujący sposób sprawdzenia tej wiedzy.. :) tj. po każdym obsłużonym kliencie omawiana jest dana sprzedaż. Tu nacisk na sprzedaż komplementarną, wiedzę o składnikach aktywnych (czego można się nauczyć, bo gdy nie ma klientów jest sporo czasu na naukę). Pensja - najniższa krajowa, progi w zestawieniu do poprzedniego roku zostały obniżone, chociaż nadal nie są osiągane. Według mojej opinii brakuję motywatorów do pracy, możesz od czasu do czasu zgarnąć kosmetyki, jeśli Twój team sprzeda ich najwięcej w miesiącu, możesz dostać kalendarz za najwyższy koszyk. W porównaniu z innymi sklepami w galeriach, tu masz krzesło i nie musisz cały dzień stać. Warto zerknąć jaki masz model kamery, oraz jakie ona ma funkcje. ( np. czy ma mikrofon i głośnik - do znalezienia w necie). Co do godzin pracy, grafiku - przed jego ułożeniem podajesz swoją dyspozycyjność - 2 dni, które chcesz mieć wolne i je masz, jeśli jakiś dzień potrzebujesz na rano lub popołudnie to tak masz. Co do przerwy - przysługuje Ci na 12h pracy 15 min przerwy - przy czym, gdy chcesz iść za potrzebą do toalety to możesz iść w każdej chwili. Ważna jest punktualność. Mam nadzieję, że moja wypowiedź jest zgodna z regulaminem. pozdrawiam wszystkie Panie ;)

....
@qwerty 08.03.2018 11:36

Dziewczyny które pracowały wiedzą że ta opinia została dodana przez Panią Koordynator. Pozdrawiam

Irena

@O. Z forum są usuwane wyłącznie komentarze łamiące regulamin forum, dostępny tutaj (https://www.gowork.pl/regulamin). Celem istnienia tego wątku jest wymiana opinii o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz - również tych negatywnych. @A to ja pracujesz dla Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz? Każdą opinię warto poprzeć merytorycznymi argumentami, wtedy jest zdecydowanie bardziej cenna dla innych użytkowników.

O.

Dlaczego wszytskie nasze komentarze zniknęły? A strona zmieniła nazwę na dystrybucje...? Nawet tutaj już kłamią : )

A to ja
@O. 21.02.2018 10:21

Bo przecież Ziaja o/Bydgoszcz ,to kraina mlekiem i miodem płynąca, w której nie ma niezadowolonych pracowników, byłych tym bardziej.

O.

W tej firmie on chyba nie obowiązuje...

Kierowca

Pracownicy bardzo.. często się zmieniają..nie ma zgranego zespołu.Kierowcy zarabiają za mało. Pracodawca nie docenia często ich starań. pracuje się w nerwowej atmosferze pretensje co do wykonywanej pracy są prawie codziennie. Dlatego ludzie szukają pracy gdzie otrzymają np bony na zakupy do supermarketu..Dlatego czasem warto pomyśleć czy opłaca się marnować czas w Dystrybucji.

anonymous
@Kierowca 20.02.2018 21:03

Wynagrodzenia w każdym przedsiębiorstwie są wykładnią wielu czynników. Są czasy gorsze i lepsze....aktualnie nastały te lepsze... szkoda, że Kierowca ich nie doczekał. To prawda, że trudno o zgrany zespół ale sami go tworzymy i bez naszej dobrej woli i zaangażowania niestety, nie uda się. Bony na zakupy to świetny pomysł.... wprowadzimy je. Pozdrawiam, pracodawca.

Szanowna Pani Paulino, proszę umieszczać opinie we właściwym miejscu. Opinia nie dotyczy firmy ZIAJA Dystrybucja Bydgoszcz !!!

.....

Szkoda czasu na pracę w sklepach ZDC w Bydgoszczy. Najniższa krajowa(usunięte przez administratora)premia uznaniowa nie do wyrobienia. NIE POLECAM.

Anonim

Chyba Ty musisz czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisała że 5 lat tylko 2 :)

kasia

w sumie teraz to warto inwestować swoją karierę w pracę u nich, to nap-rawdę marka wysokiej jakości kosmetyków, coraz bardziej popularna, a ceny takie dla l;udzi

rob

polecam pracę w tym oddziale. Miła, lużna atmosfera

Super

Dzień dobry!!! Bardzo chciałabym pracować w firmie Ziaja Dystrybucja w Bydgoszczy. Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym z dwudziestoletnią przerwą w zawodzie. Moim marzeniem jest powrócić do kontaktu z lekami i kosmetykami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z podziękowaniem Grażyna Pacholec

PK
@Super 30.03.2015 23:00

Bardzo proszę o przesłanie cv na adres : o.bydgoszcz@ziaja.com

hhh

Bardzo miło mi się tam pracowało, polecam

Zostaw opinię o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz