Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz

O.

W tej firmie on chyba nie obowiązuje...

O.

Dlaczego wszytskie nasze komentarze zniknęły? A strona zmieniła nazwę na dystrybucje...? Nawet tutaj już kłamią : )

Kierowca

Pracownicy bardzo.. często się zmieniają..nie ma zgranego zespołu.Kierowcy zarabiają za mało. Pracodawca nie docenia często ich starań. pracuje się w nerwowej atmosferze pretensje co do wykonywanej pracy są prawie codziennie. Dlatego ludzie szukają pracy gdzie otrzymają np bony na zakupy do supermarketu..Dlatego czasem warto pomyśleć czy opłaca się marnować czas w Dystrybucji.

anonymous
@Kierowca 20.02.2018 21:03

Wynagrodzenia w każdym przedsiębiorstwie są wykładnią wielu czynników. Są czasy gorsze i lepsze....aktualnie nastały te lepsze... szkoda, że Kierowca ich nie doczekał. To prawda, że trudno o zgrany zespół ale sami go tworzymy i bez naszej dobrej woli i zaangażowania niestety, nie uda się. Bony na zakupy to świetny pomysł.... wprowadzimy je. Pozdrawiam, pracodawca.

Szanowna Pani Paulino, proszę umieszczać opinie we właściwym miejscu. Opinia nie dotyczy firmy ZIAJA Dystrybucja Bydgoszcz !!!

.....

Szkoda czasu na pracę w sklepach ZDC w Bydgoszczy. Najniższa krajowa brak szacunku dla pracowników premia uznaniowa nie do wyrobienia. NIE POLECAM.

Adrian Kr.....s????

Panie rozbawiony czy to dystrybucja czy zdc to jedno g.. i to samo, przeczytaj ze zrozumieniem !!!

Anonim

Chyba Ty musisz czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisała że 5 lat tylko 2 :)

kasia

w sumie teraz to warto inwestować swoją karierę w pracę u nich, to nap-rawdę marka wysokiej jakości kosmetyków, coraz bardziej popularna, a ceny takie dla l;udzi

rob

polecam pracę w tym oddziale. Miła, lużna atmosfera

Super

Dzień dobry!!! Bardzo chciałabym pracować w firmie Ziaja Dystrybucja w Bydgoszczy. Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym z dwudziestoletnią przerwą w zawodzie. Moim marzeniem jest powrócić do kontaktu z lekami i kosmetykami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z podziękowaniem Grażyna Pacholec

PK
@Super 30.03.2015 23:00

Bardzo proszę o przesłanie cv na adres : o.bydgoszcz@ziaja.com

hhh

Bardzo miło mi się tam pracowało, polecam

Zostaw opinię o Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Dystrybucja Bydgoszcz