TRANSEARCH INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TRANSEARCH INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O.

eugeniusz

bardzo złe podejście do rekrutacji, młode osoby bez doświadczenia i kompetencji, błędy ortograficzne w raportach, ludzie nieadekwatni do stanowiska, kierownictwo firmy bez podejścia biznesowego - na początku mnie rekrutowali, a później byli moim klientem wiec opinia pochodzi z dwóch stron, w siedzibie firmy nie ma nawet kawy, NIE POLECAM!

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie TRANSEARCH INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o TRANSEARCH INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSEARCH INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O.