Pfeifer & Langen Polska

Toruń

Opinie o Pfeifer & Langen Polska

Iza

Dawno już nie pojawiały się nowe wpisy na temat pracy w Pfeifer & Langen Polska. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Zaszły w niej w ciągu ostatniego roku jakieś zmiany? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy. Co możecie im doradzić?

Wal

Mi się wydaje, że wszystko do ogarnięcia, szczególnie właśnie tutaj

Paranoja

I zeby byla jasność..Nie chodzi o atmosfere w klimatyzowanym biurze, gdzie siedzi 6 osob, ktore silą rzeczy dogaduja sie ze sobą, tylko o prace na produkcji, gdzie pracownik jest zerem... No, ale komus dla kogo najwazniejsze sa zarobki, a nie traktowanie po ludzku drugiego czlowieka, ciezko bedzie zrozumiec...

paranoja

Nie chodzi o plotki, tylko o krzyki, wyśmiewanie, obwinianie pracownika za nie jego błędy i ciągły stres.No, ale serdecznie zapraszamy ....

paranoja

No to Ci to zapewnią, ale o miłej atmosferze zapomnij.

Paranoja

Dokładnie. A w tym przypadku szefostwo przypisuje sobie sukcesy, a błędy pracownikom ( bo przecież wine na kogos trzeba zwalic). Jesli chodzi o kadry, to pewnie w okolicy 3500, 4000 zł brutto. Chcesz wiedziec więcej, pisz na slavpl99@gmail.com

Paranoja

Firma nastawiona na mnożenie pieniedzy. Pracownik nic nie znaczy. Mozna zapomniec o miłej atmosferze.Indywidualność jest tutaj wręcz ZABIJANA.

aja

Witam zagląda tutaj ktoś cukrownia z Środa Wielkopolska?

ja

witam. Mam oferte pracy tam w biurze. Czy ktos moze mi powiedziec jak tam jest naprawde??

arab

możecie coś więcej powiedzieć? szczególnie o centrali?

anioł

tak jest , praca prawie niewolnicza , a jak sie nie podoba to do widzenia , nie wsponę o szukaniu kozłaofiarnego w razie jakiejkolwiek wpdaki panóe dr , prezesów etc

Zgadza sie, jezeli chcesz pracowac jako niewolnik to polecam ta firme. Zero uznania Twojej pracy.

jesli chcesz byc na kazde zawolanie za darmo,to wlasnie bardzo dobrze trafiles.

Zostaw opinię o Pfeifer & Langen Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfeifer & Langen Polska