ad profile salutions

Wrocław

Opinie o ad profile salutions

OSZUKANI!!!!!

Witamy Uwazajcie na tę niby firmę [usunięte przez moderatora]pracowaliśmy dla nich w Pradze nie wypłacono nam należnych diet,dodatków za dojazd do pracy na miejscu oraz zwrot za dojazd i zjazd z Republiki Czeskiej. Powód dla nich jest każdy aby nie wypłacić kasy [usunięte przez moderatora] jest miła do czasu podpisania kontraktu,potem zsczynają się schody ma kilka asystentyk wybitnie uzdolnionych w przykrych negocjacjach z ludzmi(maja ich za nic) o nic nie pytac,najlepiej KABLOWAĆ na kumpli, jak się nie podoba to wynocha.NIC nie warta firma UWAŻAJCIE

Zostaw opinię o ad profile salutions - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ad profile salutions