Deltavista Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Deltavista Sp. z o.o.

Iza

Aktualnie w Deltavista szukają inżyniera oprogramowania i młodszego specjalistę ds. wsparcia klienta (http://www.deltavista.pl/o-nas/praca). Czy są t pracownicy tych stanowisk, którzy mogliby się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie pracy? Przydadzą się taki informacje osobom zainteresowanym.

maniek

Junior Software Engineer jest do nich potrzebny teraz z tego co widze.

Masz jakieś wieści o firmie Deltavista Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Deltavista Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deltavista Sp. z o.o.