OŚRODEK PNJO

Toruń

Opinie o OŚRODEK PNJO

Niki

Jechałam przez ta agencję pracy, mowili ze praca na godzine a okazalo sie ze jest na akord! Podpisalam konktrakt na rok czasu a na farmie mowia ze tylko na trzy miesiace to jest oszustwo przez pana Tomka! Skredytowalam wyjazd nie oddalam im kasy a oni mnie strasza komornikiem. Mowili ze farma pomoze zalozyc konto w banku co sie okazalo ze nie a tu w Anglii musze miec jakis rachunek na siebie zeby zalozyc konto w banku. Pozdrawiam srodkowym palcem pana Tomka. Oszust i tyle!!!!

slizgi

Jechałem przez tą agencję do pracy , jeśli ktoś chce więcej info sam.slizgi@O2.pl

PATRYK

ludzie!!!!!!!!!!!!! za posrednictwo pracy nie powinno sie wnosic zadnych!!!!!!!! oplat ! ,pan organizujący spotkania daje "fajne" umowy ! NAJPIERW ZAPLAC HARACZ A POZNIEJ MOZE POLECISZ DO IRLANDII :) :( a kiedy czlowieczku zarobisz cokolwiek to juz tego pana nie interesuje/ od ludzi dowiedziałam się ,ze sa normy ustalone nad podziw ,tylko kto to wyrobi? ANGLIA I IRLANDIA- ośrodek kieruje tam ludzi a na miejscu brak godzin, norma szalona .....chcesz ryzykuj ! UTOPISZ MNÓSTWO KASY

leon

@leon 24.01.2017 23:33
wczoraj organizowali spotkanie ! czy byl ktos ? moze jakies opinie?warto zaryzykowac z wyjazdem czy nie?...

Czesć Jestem z Rzeszowa i jutro wybieram się na spotkanie z nimi , a Ty skąd jesteś?

anna

firma organizuje wyjazdy na owoce, sa ogloszenia z "mozliwoscia! skredytowania" wyjazdu? -to za co ma osoba placic? ktora i tak utrzymuje biuro posrednictwa!; czy wyjezdzal ktos? OPLACALO SIE czy PRACA TYLKO PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN ?

LESZEK

Witam,ktoś jeździł na zbiór owoców z tej firmy ? , są ogłoszenia i spotkania -wszystko pięknie ,a gdzie jest ten "haczyk" - napiszcie proszę WARTO CZY NIE ZARYZYKOWAĆ!!!

LESZEK

mada

ja bym pojechała ale obawiam si, jest jakaś opcja - "Możliwość "skredytowania" (płatności w ratach) kosztów wyjazdu" - to ja mam jeszcze za to płacić?

eloszka

jedzie ktos na poczatku czerwca na zbiór malin z tej firmy ?

wlkp

Co to ma być? (cytat z ogłoszenia): "Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii w rolnictwie. Kontrakty: 3 m-ce Zarobki: 6.50 GBP/godz Opis pracy: zbiór owoców oraz ogólne prace na farmie (sadzenie, pielenie itp.). Termin wyjazdu: sierpień / wrzesień 2015. Wymagania: dobry stan zdrowia, j. angielski nie jest wymagany. Możliwość "skredytowania" (płatności w ratach) kosztów wyjazdu" Jakie koszty wyjazdu? Z jakiej wiochy się urwaliście? Szopka śmiechu warta tak samo jak stawka godzinowa.....

Michas

Witam ktos byl moze na spotkaniu z ta firma w Olsztynie i czy dalej tak kreca??

korzeń

NIE POLECAM tej agencji pana( usunięte przez administratora ) z czystym sumieniem to mówię. Oderwali się od rzeczywistości, biorą kasę za nic a nie powinni bo za każdego pracownika dostają kasę od zagranicznego pracodawcy. Nie POLECAM, lepiej skorzystać z innej agencji bo ( usunięte przez administratora )wysyłają ludzi do Anglii do Fruitfula brytyjskiej agencji pracy tymczasowej a pracując u niej na 30 dni w miesiącu jak przepracujesz 10 dni to będzie suuuper. Od tego roku od stycznia 2014 wolny wjazd do Anglii mają Bułgarzy i Rumuni więc jest tu o co najmniej 2 razy więcej pracowników a pracy jest tyle samo lub mniej bo każdy kto tu był w pracy na następny rok sam sobie organizuje pracę. JAK CHCECIE ZARABIAĆ TO LEPIEJ KORZYSTAJCIE Z INNEJ FIRMY, ( usunięte przez administratora )biorą kasę za nic, nie załatwiają pracy a kasę biorą. DNO i 3 METRY MUŁU.

Ibisz

Byłem na spotkaniu. Warunkiem podpisania umowy jest uiszczenie 1600 złotych za "przetłumaczenie dokumentów i transport". 1600 złotych??? Czy to jest normalna kwota za tego typu usługi? Byłem na spotkaniach w innych placówkach i nigdzie kwota nie była tak wygórowana. Poza tym właśnie widziałem ich ogłoszenie w necie i widniało, że miesięczne wynagrodzenie wynosi między 4000 a 5.500. Na spotkaniu podano, iż pomiędzy 3.500 a 4000. Czy to nie jest jakaś schizofrenia?

Snake Plissken

Kilkanaście lat doświadczenia w pośrednictwie, ale wystrój wnętrz w Rzeszowskim biurze i maniery w komunikowaniu się z potencjalnym pracownikiem rodem PRL-u. Sugeruję przekonać się samemu i na przykład wysłać do nich maila z pytaniami odnośnie pracy; nie doczekacie się odpowiedzi.

Zostaw opinię o OŚRODEK PNJO - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK PNJO