Grand Prix-Alkohole Świata

Toruń

Opinie o Grand Prix-Alkohole Świata

Allah

Firma upada. Zaczyna się spóźniać z wypłatami, które i tak są na poziomie żenującym (przysłowiowa kasjerka biedry zarabia więcej). Duże problemy z uzyskaniem urlopu - tylko 10 dni w roku, bo zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie dlaczego firma nie może komuś dać urlopu. Częste dodawanie obowiązków, bez żadnej gratyfikacji. Odradzam każdemu, szczególnie, że konkurencja oferuje znacznie lepsze warunki.

Zostaw opinię o Grand Prix-Alkohole Świata - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grand Prix-Alkohole Świata