energocontract Finlandia

Gliwice

Opinie o energocontract Finlandia

lennik

janek, czasem trafi się na normalnych współpracowników, a czasem nie. Firma jednak uczciwa, skoro jest i dobre zakwaterowanie i bilety na samolot.

janek

firma ok. tylko pracownicy zryci! długo tu robią i myślą , że są nietykalni!. kasę płacą. bilety kupują na samolot. dają normalne zakwaterowanie . stawki godzinowe na poziomie średnim. idzie pracować!

witam mam zamiar przyjac sie do firmy energocontract jak tam sie sprawa ma z wyplatami itp dobra firma ?

dobra firma

Zostaw opinię o energocontract Finlandia - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energocontract Finlandia