Ulrich - Przyszłość Technologii Ogrzewania

Toruń

Opinie o Ulrich - Przyszłość Technologii Ogrzewania

były

Dajcie sobie spokój z tą firmą no chyba że lubicie bieganie po sądach pracy za swoją kasą. (usunięte przez administratora) Pan prezes obiecuje złote góry a rzeczywistość jest taka, że kasa nie na czas a jak się nie spodoba coś panu prezesowi bez wahania was (usunięte przez administratora)Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i do tej pory się zemną nie rozliczyli. Sprawa oczywiście jest w sądzie szczerze nie polecam.

Zostaw opinię o Ulrich - Przyszłość Technologii Ogrzewania - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulrich - Przyszłość Technologii Ogrzewania