Wiking Graf drukarnia

Toruń

Opinie o Wiking Graf drukarnia

k,jhb

powiem szczerze że nie wiem czy teraz szukają studentów

sffqfq

ja akurat dosyć miło wspominam pracę w tej firmie, pracowałem tam tylko rok i to w czasie gdy firma złapała wiatr w żagle ale właściciele mieli do mnie inne podejście, sporo się tam nauczyłem, owszem zarobki były niskie ale ciężko coś zarobić w firmie dosyć skromnej wielkości jak na drukarnie flexo. stary (usunięte przez administratora) nie nadaje się do kontaktu z ludźmi powinni go zamknąć w klatce albo gdzieś schować

deya vu

Co tutaj się stało .Co tak pusto, bez opinii? Zainteresowanym atmosferą w firmie chciałem przypomnieć, ze byliśmy jedna z niewielu firm w Polsce która pracowała w dniu pogrzebu naszego Ukochanego Jana Pawła II. Swiadczy to dobitnie o moralności włascicieli firmy. Zdecydowanie omijajcie ją z daleka Lepszy chleb ze smalcem i bieda niż nędzne zarobki w wikingu.Pozdrowienia dla byłych :)

x

wody mineralnej nie dostaniesz latem jak będzie w blachę słońce grzać przy odrobinie szczęścia jak wytrzymasz do świąt z Jaszczurem to może dostaniesz browara na gwiazdkę od zakładu (naj tańszego).

pusia5

Chciałbym cos więcej wiedzic o tej firmie :jaka atmosfera, płaca, ubezpieczenie. Z góry dzięki

uwaga

UWAGA!!!!!! krzyczymy jak ruszamy heheheheheheheh jakby maszyna nie miala sygnalu startu buahaahahaha PRZEDSZKOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Wiking Graf drukarnia - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiking Graf drukarnia