Fular Sp. z o.o. Kostrzyn

Toruń

Opinie o Fular Sp. z o.o. Kostrzyn

tytem

asystentki potrzebują, ale do spedycji jak pisał @rt6. Fajna opcja dla kobiety i mężczyzny, bez znaczenia, jaka płeć. :)

kotek

Masz rację Zdzich. Fular to była dobra firma, ale porównanie tzw. fular-bis do "firmy córki" jest dla Fularu uwłaczające jej godności. Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli firmę Fular, a nie ludzi którzy w niej pracowali. Pozwól że pominę cudzysłów przy ostatnim wyrazie. Wiem, że właściciel poszukuje kogoś z głową do sprzedania zalegającego w magazynie towaru. Oczywiście za prowizję od sprzedaży.Jeśli jesteś zainteresowany to firma Fular nie zmieniła siedziby.

kotek

kto takie bzdury rozpowiada.Powstał tzw. fular-bis? Żadne takie. To kadra zarządzająca dorobiła się na fularze i otwarła własne firmy. Nowy właściciel? Zarząd? Pomysły? Tylko feniks powstaje z popiołów.

janek

czy nowy zarząd weźmie na siebie stare zobowiązania?

rudy340

A wiecie że firma Fular otwiera się na nowo z nowym właścicielem, zarządem i pomysłami.

veron

haha, stanowiska kierownicze :) a Ty myślisz , że jak dużo jest stanowisk w firmie która zajmuje się częściami i akcesoriami samochodowymi . W firmie najważniejsza jest osoba na samej górze i w sumie ja osobiście tylko te osobę nazwałbym kierownikiem. Inni są mniej ważni albo zupełnie nie istotni ...

?

Podobno ktoś za handel złomem akumulatorowym wyleciał

?

Mario firmy o której piszesz już nie ma, powstał tzw fular bis dyrektora fular sp z.o.o co do opinii jak sobie pracownicy radzą to dodać należy handel fakturami i zanizaniem specjalnie cen u klienta po to aby w dobrych cenach odebrać złom akumulatorowy na których można kupić w ciągu paru miesięcy nowe auto na tym się pracownicy dorabiają a to że nie ma sprzedaży jakoś na zebraniu można się obronić.

antek

Zmieniło się wiele firma przestała istnieć

?

Chłopaki z byłego zarządu radzą sobie to prawda, ale jak sobie radzą ich pracownicy hohoho własne firmy o których mało kto wie skup i sprzedaż złomu idzie sezon i złom będzie w cenie małe koszty bo firmowym autem!

Kinia

Tak , zmieniło się.........firma się wywróciła , tak jak w głowie wywróciło się jej właścicielowi....znam chłopaków z byłego zarządu............całkiem dobrze sobie radzą pokazując , że potrafili robić interesy.

psss

zgadzam się Fular to dno.... lepiej tam nie wchodzić i nie zaczynać współpracy takie związki źle się kończą ;p kadra zarządzająca? tam nie ma kadry zarządzającej żenada

qnik

fakt - kadra ( zarządzajaca ) ta sama bo tam maja dobrze a reszte mają za nic

???

Jeżeli potrafisz sprzedać płyn do spryskiwaczy i kilka żarówek to idealne miejsce dla Ciebie!!! Gorąco polecam- gwarantowany brak rozwoju!!!!

iibor

jak zawsze w takich przypadkach autorem jest ktoś niezadowolony z siebie. jeżeli jest tak źle ,to ciekawe dlaczego kadra prawie nie zmienia się od dobrych kilku lat ?! życzę (zapewne byłemu już) koledze powodzenia...

uboot

Porażka jednym słowem. Pracowałem tam przez prawie rok i powiem tak wszystko tylko nie fular!! Wypłaty z opóźnieniem to standard. Odliczają z pensji za co tylko mogą albo i nie mogą ale też odliczają. Masakra!!! Szczerze odradzam

Zostaw opinię o Fular Sp. z o.o. Kostrzyn - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fular Sp. z o.o. Kostrzyn