Eurogate Poland (Logistics) Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Eurogate Poland (Logistics) Sp. z o.o.

kulfi

Nie polecam pracy i współpracy z firmą, a w szczególności z oddziałem z Krakowa, podbierają robotę, obniżają stawki i nie płacą jak kończy się z nimi współpracę. Generalnie działają jak każda spedycja........ Bo nie mają swoich aut. Szczególnie nie polecam oddziału Kraków. Nowa kadra z łapanki i nie mają pojęcia o transporcie ......

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Eurogate Poland (Logistics) Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Eurogate Poland (Logistics) Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurogate Poland (Logistics) Sp. z o.o.