WITSTONE sp. zo.o.

Toruń

Opinie o WITSTONE sp. zo.o.

bez zmian

Radze omijać tę firmę z daleka. Brak jakiegokolwiek poszanowania byłych i obecnych współpracowników !! Na początku sielanka, później dopiero "prezesura" pokazuje swoją prawdziwą twarz...Jak ktoś się stara, to i tak prędzej czy później usłyszy: "jak się nie podoba to [usunięte przez moderatora]" Karygodne zachowanie, krętactwo i mataczenie na każdym kroku i w każdej sprawie!! oceny nie daje bo nawet niedostateczny to za dużo....

Zostaw opinię o WITSTONE sp. zo.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WITSTONE sp. zo.o.