Camel Active

Toruń

Opinie o Camel Active

pracownik na zlecenie

Pracowałam w Camel Active przez pięć miesięcy na umowie o zlecenie. Nie mogę przyłączyć się do powyższych opinii, ponieważ praca była spokojna, w przyjaznym towarzystwie. Muszę też zaznaczyć, że pracowałam głównie w weekendy, ale zdarzało się też w tygodniu. Pani Karoliny w ciągu tego czasu nie miałam okazji spotkać, także nie mogę się ustosunkować do jej osoby. Wypłaty były terminowe, z dokładnym uwzględnieniem prowizji za sprzedaż. Z negatywnych stron muszę wspomnieć o grafiku, który ciężko czasem było dopasować, na co też miała wpływ moja niewielka dyspozycyjność.

Zostaw opinię o Camel Active - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camel Active