furni

Wrocław

Opinie o furni

Andre

Słowa kojarzące się z furni wypłacalna uczciwa solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dynamiczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? praca od metra na akord min 40 zł za metr kwadratowy a 45 zł za metr bieżący schodów Najbardziej podobało mi się w furni: brak opieprzania Najbardziej nie podobało mi się w furni:trochę dostawy materiałów nie nadążały za prędkością prac ale może to wynikało z dużego zakresu budowy - Centrum Magnolia 17000 m płytek

Zostaw opinię o furni - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie furni