P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS

Bydgoszcz

Opinie o P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS

wóda
użytkownik zarejestrowany

No nie do końca @marylka, ale rzeczywiście kobiety są mile widziane w tym sklepie monopolowym na stanowisko sprzedawcy, często młode osoby się zatrudniają, głównie studenci, nie trzeba posiadać też doświadczenia

klient

Przychodze do Kaktusa codziennie, z tego co mi wiadomo, a dobrze mi wiadomo, te nie zadowolone pracownice to zwykle zlodziejki byly, zniknął alkohol za 150zl jedna z dwoch butelek i myslaly, ze to nie wyjdzie na jaw. Nie ma to jak potem żalic sie poprzez internet i probowac sie wybielic. a swoja drogą to personel nr 1 w Bydgoszczy, aktualna kierowniczka do rany przyłóż, gdyby nie to, ze nie zatrudniają facetów to sam chetnie bym tam popracowal poki studiuje

była pracownica

Kolezanka wyzej napisala wszystko co ja tez bym mogla napisac. obie tam pracowalysmy i dalo nam to duze doswiadczenie bo wszedzie wymaga sie od studentow doswiadczenia i wyksztalcenia. polecam prace z taka menagerka. osoba oddana pracy i innym osobom, ktorzy z nia pracuja. praca glownie dla studentow. mozna sie wiele nauczyc.

były pracownik

KAŻDA PRACA MA SWOJE PLUSY I MINUSY JEDNAK NIE ZGADZAM SIE Z WCZESNIEJSZA OPINIA. PRACOWALAM TAM JAKIS CZAS I PERSONEL ZARZADZAJACY BYL BARDZO POMOCNY I SLUZYL RADA. TAK JAK W KAZDYM MIEJSCU PRACY WYMAGA SIE OD PRACOWNIKA WYKONYWANIA OBOWIAZKOW, ALE JEZELI WCZESNIEJ UPRZEDZI SIE O NIEDYSPOZYCYJNOSCI JEST SIE ULGOWO POTRAKTOWANYM. KIEROWNICZKA BARDZO POMOCNA OSOBA Z KTORA MAM KONTAKT DO DNIA DZISIEJSZEGO. Z WŁAŚCICIELAMI NIE MIALAM DUZEGO KONTAKTU ALE NIE MAM DO NICH ZADNYCH ZASTRZEZEN.

Zostaw opinię o P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS