E.S.S (European Security Sourcing)

Bury st edmunds

Opinie o E.S.S (European Security Sourcing)

Marcin

Słowa kojarzące się z E.S.S (European Security Sourcing) stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .-1 Atmosfera i ludzie tam pracujący są 5. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5.50Funta/h Najbardziej podobało mi się w E.S.S (European Security Sourcing): nic Najbardziej nie podobało mi się w E.S.S (European Security Sourcing): bałagan,nie otrzymywanie wynagrodzenia w terminie

Zostaw opinię o E.S.S (European Security Sourcing) - Bury st edmunds

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.S.S (European Security Sourcing)