Latwo.pl Michał Zawadzki

Toruń

Opinie o Latwo.pl Michał Zawadzki

MIchał Zawadzki

Kolego (tudzież koleżanko) - może by było warto się podpisać i powiedzieć o jakie zlecenie chodzi za które to nie otrzymałeś pieniędzy ?! Bo ja sobie nie przypominam nic ani nikogo kto dobrze by wykonał swoją pracę dla mnie i nie otrzymał wynagrodzenia :)

emigrix

odradzam robienia jakichkolwiek interesów z tym Panem zarówno jako klient, podwykonawca i pracownik - bez wiedzy w tym co robi, nie słowny, nie wypłacalny, mocny w gębie - mały [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Latwo.pl Michał Zawadzki - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Latwo.pl Michał Zawadzki