Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Toruń

Opinie o Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

szezląg

Kompletni nieprofesjonaliści. Szukają, szukają i znaleźć nie mogę, chociaż mnóstwo osób się nadaje. Absolutnie odradzam iść tam na rozmowę, bo niczego się nie dowiecie, a sama rozmowa ma dziwny przebieg - firma chce się tylko dowiedzieć, co ktoś o niej myśli. Jeśli szanujecie swój czas, darujcie sobie. Albo sprawdź sami cóż to za loża pogrzebowa... bo nastawienie i klimat jaki panuje w siedzibie (koszmarny blok) nasuwa takie skojarzenia...

Zostaw opinię o Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY