BC Edukacja

Toruń

Opinie o BC Edukacja

WZZZZYYYYYTTT

witam, podpisuje się pod przedmówczynią

schatz

szanowna Pani Prezes [usunięte przez administratora] jest znaną ze swoich humorów i irracjonalnego sposobu prowadzenia polityki kadrowej jeszcze z czasów urzędowania na fotelu Prezesa PWN. Pani nie zna się na prowadzeniu firmy. Bardzo duże pieniądze oferuje kompletnym amatorom i ludziom z nikąd czego owi ludzi nie omieszkują wykorzystać. Generalnie amatorstwo i nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje (w obliczu braku dotacji z wyd.Cornelsen i fatalnej polityki kadrowej,skutecznie zniechęcając do pracy oraz zwalniając najbardziej wartościowych pracowników )

Zostaw opinię o BC Edukacja - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BC Edukacja