Mac'Donalds

Słupsk

Opinie o Mac'Donalds

pracek

no tak to prawda, oni nawet teraz się tak reklamują, że to praca dla młodych, że można dopasowywać sobie elastyczny grafik pracy zgodnie z planem zajęć np. i to w sumie można u nich cenić, łatwo też awansować np. na managera

Jola

WYZYSK WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK A ZWŁASZCZA PRACA W NIEDZIELE I W ŚWIĘTA PO DZIESIĘĆ LUB JEDENAŚCIE GODZIN - GRAFIK RAZ TAK RAZ TAK CZĘSTO ZMIENIANY. NIEPEŁNY ETAT - NIERENTOWNE.

Obserwator z okna

masakra z tragedią - nie dość że niepełny etat, to jeszcze się pracownicy pod zakładem pracy łajdaczą

Zostaw opinię o Mac'Donalds - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mac'Donalds