Experter Group S.A.

Toruń

Opinie o Experter Group S.A.

Experter

Panowie, chociaż trochę odwagi... Jacy z Was mężczyźni, skoro nawet nie macie odwagi podpisać się pod własną opinią. Może wprowadzicie trochę tła do całego wątku i przyznacie na forum, iż zdecydowanie za długo dostawaliście pensje za nic nie robienie, a pomysł odejścia i przejęcia klientów okazał się kompletnym niewypałem. Cóż, tak to jest jak za robienie biznesu biorą się osoby, które nie mają o tym pojęcia...

Jan

Ta firma należy do tego samego właściciela co Experter Sp. z o.o. i założona została z pieniędzy zaoszczędzonych na niewypłacaniu pensji pracownikom.

Zostaw opinię o Experter Group S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experter Group S.A.