P.I. Drewa- Hydroinstal Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o P.I. Drewa- Hydroinstal Sp. z o.o.

krzysiek

Nie polecam parcy w tej firmie masakra co ja tam przezylem , cale kierownictwo i dyrekcja to rodzinka , zieciowie wywali nawet syna ( usunięte przez moderatora) tak im zalezy na kasie . A tak ogolnie to ( usunięte przez moderatora) ciągle jest myslami w komunizmie maskra nie polecam i jeszce raz nie polecam . Interesy zalatwiaja tylko przez łapówki a inspektorzy chętnie biorą ale niedlugo to się skonczy .

Zostaw opinię o P.I. Drewa- Hydroinstal Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I. Drewa- Hydroinstal Sp. z o.o.