Sklep Wielobranżowy

Augustów

Opinie o Sklep Wielobranżowy

były pracownik

Słowa kojarzące się z Sklep Wielobranżowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczającą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są niezrównoważeni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 Najbardziej podobało mi się w Sklep Wielobranżowy: relacje z klientami Najbardziej nie podobało mi się w Sklep Wielobranżowy[usunięte przez moderatora]zachłanność pracodawców

Zostaw opinię o Sklep Wielobranżowy - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Wielobranżowy