KT Marketing Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o KT Marketing Sp. z o.o.

benek

Dziwna cisza na forum, od 2010 roku jeden komentarz. Może ktoś wie jak tu z szansa na umowe o prace na czas nieokreslony?

oszukana

Beznadziejna firma, wypłata pensji na raty, albo w bliżej nieokreślonej przyszłości (ja na swoją ostatnią ratę czekam już cztery miesiące). Kilku szefów, każdy mówi co innego, obiecują coś i tego nie dotrzymują, bawią się w dobrego i złego policjanta. Pomiatanie pracownikiem, zero szacunku dla ciężkiej pracy, potrafią zwolnić z dnia na dzień. Serdecznie odradzam !!!!!!!!

Zostaw opinię o KT Marketing Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KT Marketing Sp. z o.o.