El-Glaz

Elbląg

Opinie o El-Glaz

Tomasz

Jeżeli chcecie aby Was oszukano, zwodzono, unikano to współpraca z właścicielem tej firmy jest doskonałym sposobem na wprowadzenie w swoje życie nerwów, zaniepokojenia i innych. Człowiek nie nadaje się do współpracy. Jest zwykłym oszustem i mam na to wszystkie dowody. Pamiętaj człowieku, że tak jak czynisz Tobie będą też czynić ! Jak powiedziałem , że nie odpuszczę to nie odpuszczę. Potrzebowałem tylko czasu. Współpracę odradzam na 100%

Czy według ciebie warto zostać pracownikiem El-Glaz? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy i opisz jak wygląda u niego zatrudnienie.

Zostaw opinię o El-Glaz - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Glaz