PHU "PIK-TRANS"

Goręczyno

Opinie o PHU "PIK-TRANS"

Czu- waj

Pik Goręczyno nie znam tej firmy...pisałem o pik trans Szczecin...

czu-waj

3 tyg. Anglia zapłac. 2600 zł i koniec. Uważają ,że wszystko im można.. Ukraińcy piszą prawdę...

Marek

Masakra, już nie chce tam pracować . Jak Ukraińców juz oszukał to i nas tez oszuka

Ukrainec

Tak wiem o tej firmie sciognul mnie z Ukrainy , ale nie stałem u go pracować , bo spotkałem tego juria któremu paszport zabrano, poszedł na in firmu

Jurij

Szkoda gadać cie zapłacił 2500 , a ja został bez kasy , paszport ten sef zabrał i co tej raz robić nie wiem

Olech

Cześć jestem z Ukrainy pracował pik trans szczecin zapłacił mnie 2500 za miesiąc pracy oraz si zwolnil

Zostaw opinię o PHU "PIK-TRANS" - Goręczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "PIK-TRANS"