Aista Construction Sp. zo.o.

Poznań

Opinie o Aista Construction Sp. zo.o.

czarna

czy ktos ma jakikolwiek nr tel. do tych..... nie moge z zaden sposob doprosic sie pit-u 11, a bez tego nie moge sie rozliczyc. serdecznie dziekuje za info.

podwykonawca

wiele osób zostało oszukanych przez aistę!!!!! Ja czekam już pół roku za kasą! Właśnie za Złotniki!!!!

monika125

Oszukani przez Aista proszę o kontakt [usunięte przez moderatora] . Poszukuję osoby, która wykonywała elewację i podbitkę w Złotnikach ( nik: wiktorjt10) Bardzo proszę o kontakt- sprawa pilna!!!

Zostaw opinię o Aista Construction Sp. zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aista Construction Sp. zo.o.