MM-FLEX SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o MM-FLEX SP. Z O.O.

przestroga

ZGADZAM SIĘ!!! Wszystko co zostało powiedziane powyżej TO PRAWDA. Rozłożony etap rekrutacyjny, masa wkładu własnego, wyciąganie informacji. Pytania online, test który trwał dosyć długo i nie był związany z aplikowanym stanowiskiem specjalistycznym, OBSZERNE zadanie koncepcyjne. Proponowana płaca niższa niż wymieniona w aplikacji. Przeciąganie czasu, dawanie nadziei o dobrze płatnej, ciekawej pracy. UWAGA, rekrutacja znów się pojawiła, są teraz informacje nt przebiegu rekrutacji podane na www, chyba po ostatniej "pomyślnej" rekrutacji za najniższą krajową, chcą się zabezpieczyć i pokazać, że to co tutaj jest wspominane to nieprawda). TO PRAWDA, UWAŻAJCIE i nie dajcie z siebie wyciągnąć wiedzy nabytej. Jak chcą to nich Was zatrudnią, za godziwe wynagrodzenie, albo zlecą działania do firmy zewnętrznej za dużo kasy. Tu praca specjalisty wyceniana jest na najniższą krajową,a wymagania srogie!

Zostaw opinię o MM-FLEX SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM-FLEX SP. Z O.O.