ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNYw

Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNYw

osa

Tak naprawdę myślę, że każdy powinien pracować za siebie i pilnować swoich obowiązkow. A nowi ludzie może usprawnią pracę, bo czy nie chodzi o to aby godnie pracować? Powinniśmy wiedzieć, że każde stanowisko jest ważne i każdy pracownik dobrze pracując dąży do podniesienia sprzedaży i zyskow firmy. A przecież wszystkim powinno na tym zależeć. Czy nie...? Ja już tam nie pracuję lecz uważam, że jest szansa w nowych ludziach, ktorzy nie mają blokady w podejmowaniu decyzji. Bo problemem starej kadry było brak decyzyjności i strach przed konsekwencjami. A wszyscy wiemy, że kto nie pracuje ten się nie myli. Trzymam kciuki za nowych.

Zostaw opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNYw - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNYw