Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS'

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS'

krzysztof

Bardzo dużo obiecuja. Dodatek za znajomośc jezyka,za używanie swojego samochodu do celów słuzbowych. Ale tak jest tylko na papierze. Kiedy zapytałem o dodatek,to mi odpowiedzieli,ż eto w gestii koordynatora. Koordynator twierdził,ze to biuro w Polsce ddecyduje. Wobec takiego braku decyzyjności zakończyłem prace po dwóch tygodniach okresu próbnego. Nie przedłuzyłem umowy.

marsylianin

chciałbym złożyc skarge na P.M.Szaszyńskiego koordynatora work ekspress Czy ktoś mi da namiary gdzie to mogę zrobić?

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS' - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS'