Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa

Dąbrowa Górnicza

Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa

Opinie o Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa? Możecie się tym podzielić na forum?

tn

co do wypłacalności nie powinno być większych problemów, więc nie jest źle @turoń. A nadal nikogo nie szukają

gruby

Przyjąć się zawsze możesz pytanie tylko czy nie lepiej iść do innej firmy.Tej nie polecam, zarobki od ok 500 do 1000 z groszami pod warunkiem że człek będzie tyrał po 12h a nawet 16h. Umowy o pracę mają tylko ( usunięte przez administratora ) reszta albo o dzieło albo wcale. A teraz kilka ciekawostek: nieobecność trzeba zgłaszać na 24h przed jeśli się nie zgłosi to -100zł od wypłaty, brak ubrań roboczych, brak rękawic ochronnych. Masz ranną zmianę to w piątek masz obowiązek przyjść dodatkowo na noc jesli nie to straszą zwolnieniem itd...

serce

czy sa moze przyjecia na producje prosze o jakakolwiek informacje

serce

chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o firmie bo poszukuje pracy i jakakolwiek informacja bylaby mi potrzebna do podjecia decyzji

Zostaw opinię o Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa