ECOPARTNER SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ECOPARTNER SP. Z O.O.

Byś
użytkownik zarejestrowany

A to prawda bo ECOPARTNER SP. Z O.O. ma spoko te oferty

Seba

Kolego cos ci sie pomylilo pensja zawsze spozniona o minimum 1,2 dni J.W nieciekawa atmosfera dzieki jednemu zakompleksionemu chlopcowi ktory sie na wszystkim zna buhehe.

Roman

Bardzo przyjazna atmosfera pracy, dobre warunki pracy i płacy, no i przede wszystkim dynamiczny rozwój, co w czasach kryzysu niewątpliwie jest zaletą. Dodam od siebie, że pensja zawsze na czas, nigdy nie spóźniona!!!

Michał

W tej firmie to chyba tylko szefostwo zarabia. Beznadziejne warunki pracy i tyle w tym temacie!

Pawel

Firma solidna, rozwojowa i wypłacalna. Pensja mieści się w dobrym pułapie a klimat pracy spokojny i bez zbędnych stresów.

Zostaw opinię o ECOPARTNER SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECOPARTNER SP. Z O.O.