KROBER SECURITY PL SP Z O O

Karpacz

Opinie o KROBER SECURITY PL SP Z O O

oreko

A o jkaich pakietach socjalnych i benefitach mówisz. Bo ja raz widziałę ogłosznie o pracy jakie posiadali i poiwem ci nic w nim nie wposmnieli o takich bonusach. Natomiast napisali, że chyba jest umowa o pracę z tego co pamiętam.

Pozdrowienia dla firmy krober - pracowaÅ?em w tej firmie i moge powiedziec ze dla osoby nie majacej co ze sobÄ? zrobiÄ? ta praca jest ok. Na poczatku umawiasz sie na spotkanie z [usunięte przez moderatora] ktory obiecuje ci stawke ktora bedzie rosla oraz umowe o prace ktora dostaniesz po 2-3 miesiacach, bedziesz pseudo detektywem sklepowym. Okazuje sie jednak ze stawka za ktora pracujesz nie wzrasta przez kilka miesiecy a jesli to o kilka groszy, umowy o prace jak nie bylo tak nie ma tylko zlecenie, a ty walisz godziny na markecie kaufland a nadodatek wyplata spoznia siÄ? i nie zgadza, Nie jest to jedynie moj przykÅ?ad ale rowniez wielu wielu pracownikow tej firmy a przewijaja sie tam ich setki. Kiedy chcesz wyjasnic ktoras z tych spraw kontaktujesz sie z biorem w karpaczu tam porozmawiasz z prtzesympatyczna [usunięte przez moderatora] ktora prawdopodobnie sama nie wie co tak naprawde tam robi, nie wiadomo czy to ksiegowa czy sekretarka czy kierownik firmy bo roznie sie przedstawia zalezy poco dzwonisz- jesli w sprawie wyplaty to jest sekretarka jesli zaswiadczen to jest ksiegowa. Jest to tak beszczelna osoba ze milo.

Witam wszystkich których interesuje ta firma jako przyszÅ?y pracodawca wielkiej niemieckiej firmy KROBER jak to mówiÄ? na wstÄ?pie pseÅ?do kierownicy przy rozmowie w sprawie pracy ODRADZAM!!! ta firma to kompletny syf nie mówie tu o tych biednych pracownikach którzy biegajÄ? godzinami po marketach za marne grosze, a o tych wielkich koordynatorach jeÅ?li można tak nazwaÄ? ludzi którzy nie majÄ? nic wspólnego z ochronÄ?, sÄ? kierownikami ochrony BEZ LICENCJI a kierujÄ? ludzmi, że tym nikt siÄ? nie zajÄ?Å?. Nadodatek wypÅ?aty nie sÄ? wypÅ?acane na czas albo trzeba siÄ? o nie ciÄ?gle upominaÄ? wydzwaniajÄ?c a i tak w rezultacie zrobiÄ? przycine. Ta firma to dno dosÅ?ownie pod każdym wzglÄ?dem.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o KROBER SECURITY PL SP Z O O - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROBER SECURITY PL SP Z O O