FH ARPOL AGD i RTV

Opinie o FH ARPOL AGD i RTV

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do FH ARPOL AGD i RTV? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

kupujący

Tragedia. Zakupiłem pralkę i dopiero po moim żądaniu zwrotu wpłaconych pieniędzy po 2 tygodniach zamówili kuriera. Patafiany, kontakt zerowy. Nie kupujcie wysyłkowo, szkoda nerwów.

rena2002

Zgadzam się w 100%. Firma Arpol to [usunięte przez moderatora] ludzi. Omijajcie [usunięte przez moderatora]szerokim łukiem.

Andrzej

Powiem wprost najbardziej jak się da, tą firmę i tego [usunięte przez moderatora]omijajcie JAK [usunięte przez moderatora]!!! Łajdak,[usunięte przez moderatora]i bydlę...

Zostaw opinię o FH ARPOL AGD i RTV - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FH ARPOL AGD i RTV