PAWEŁCZYK & SZURA Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Toruń

Opinie o PAWEŁCZYK & SZURA Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Edyta

@ulekrozumiem, że byłeś zadowolony z pracy w firmie. Czy dalej jesteś w niej zatrudniony? Jeśli tak, to chętnie dowiem się czegoś więcej na temat tego jak wygląda obecnie sytuacja i co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy. Szczególnie cenne będą informacje na temat tego jakie możliwości rozwoju firma oferuje.

ulek

Premie się trafiają do podstawy zarobków @edek, więc nie jest tak źle.

prawnik

cisza :D

Zostaw opinię o PAWEŁCZYK & SZURA Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAWEŁCZYK & SZURA Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska