NZOZ CERTUS

Opinie o NZOZ CERTUS

ula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CERTUS świadczy usługi medyczne z zakresu długoterminowej pielęgniarskiej opieki domowej na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. aktualnie slyszalam ze poszukuja pielegniarki w szczecinie, co do wynagrodzenia to sie ksztaltuje tak 2.800,00 zł - 2.990,00 zł / miesięcznie (Brutto) i raczej umowa na ponad rok a nie na chwile.

Zostaw opinię o NZOZ CERTUS - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ CERTUS