Levis Strauss Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Levis Strauss Poland Sp. z o.o.

Agata

Szukają pracownika na stanowisko Customer Service Representative w Warszawie. Ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na temat takiej posady i udzielić rad w kwestii rekrutacji? Będzie to interesujące dla osób, które chcą znaleźć informacje na ten temat.

Rafał

Pioto powiem Ci tak, ze faktycznie szukają i rzeczywiście jest ku temu jakaś większa historia czy może nic takiego nie ma aktualnie miejsca w firmie? Bęe wdzięczny za jakieś sensowne odpowiedzi, bo szukam pracy już dość długo, od kilku miesięcy prawie

3xnie

Praca dla masochistów!

Zostaw opinię o Levis Strauss Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levis Strauss Poland Sp. z o.o.