G&T Consulting

Bydgoszcz

Opinie o G&T Consulting

tadek

Mnie tez troche niepokoi ta cisza, moze ktoś sie orientuje jak tu teraz z szansa na pracę?

moni

Mi też zapłaciła bardzo szybko coś dziewczyny nawaliłyście że nie dostałyście kasy w terminie pewnie miała przez was problemy i straciła klienta, ze mną też była taka [usunięte przez moderatora] to spóźniała się, biegała na fajki i nie gadała z klientami wiem że jej zapłaciła mniej a była też jedna co ściągała strój jak tylko nie było koordynatorki i rządziła się strasznie to przez nią straciła kontrakt roczny z firmą.

kasia

A co robiliście i czy wszystko dobrze wykonaliście? bo mi zapłaciła ile zarobiłam i to dość szybko!

karolinna

zgadzam się w 100% , praca z panią [usunięte przez moderatora] to kpina !

xxx

[usunięte przez moderatora]! o zarobione pieniadze trzeba sie prosic miesiacami, straszyc, szantazowac po czym i tak nie zostają wypłacone w całości. NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o G&T Consulting - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&T Consulting