Taxplan Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Taxplan Sp. z o.o.

Patryk

Witam, troszkę zaniepokoiły mnie powyższe wpisy, bo zależało mi na aplikowaniu do nich, a faktycznie nie widać aktualnych ofert, czyli sytuacja sprzed roku nie bardzo się zmieniła.

Taxplan Warszawa

Chce tylko dodać, że w opiniach chodzi o Taxplan z siedzibą w Warszawie, a nie o spółkę o tej samej nazwie z Torunia. Spółka o której mowa powyżej świadczy usługi podatkowe.

Expracownik

Potwierdzam poprzedników. Brak samodzielności w pracy, chorobowe czy urlop oznacza foch szefa, a na do widzenia każdy szczęściarz w umową o pracę dostaje potrącenie z wynagrodzenia nie wiadomo za co. Atmosfera kiepska, polegająca głównie na robieniu szefowi na złość kiedy się da.

yeps

zdecydowanie taxplan nie jest świetnym miejscem pracy. bardzo duzo zależy od kontaktow z szefem, z ktorym zdecydowanie cieżko sie dogadać. na zwolnienie chorobowe nie ma absolutnie miejsca (dzieki temu czesto jak zachoruje jedna osoba pozniej choruje całe biuro), praca po godzinach to standard, a atmosfera pracy takze jest przecietna. jedynymi plusami jest lokalizacja biura i całkiem atrakcyjne wynagrodzenie.

nie zgadzam się i serdecznie nie polecam! wymagana praca po godzinach, chorobowe to absolutny koniec świata, a szef ma z pewnością rozdwojenie jaźni...

___

Dobra atmosfera w zespole, dla chętnych częsta integracja i nie ma też problemów jeśli ktoś nie ma na nią ochoty, kierownictwo zasadniczo bez zarzutu

Zostaw opinię o Taxplan Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxplan Sp. z o.o.